Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Vitamin Supplement |
| Brand | Magnus Nutrition |
| Model Name | Zen Build 2.2 lbs 1000gm Green Apple fusion |
| Model Number | 4400211320 |
| Quantity | 1000 g |
| Type | Multi Vitamin |
| Form | Capsules |
| Dietary Preference | No Cholesterol |
| Composition | carbohydrate 7 g, Dietary Fiber 3 g |
| Number of Scoops per Container | 2 |
| Ayurvedic | No |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 30 g |
| Manganese | 0 % |


Reviews
There are no reviews yet.