Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Vitamin Supplement |
| Brand | Magnus Nutrition |
| Model Name | Zen Creatine |
| Model Number | Zen Creatine |
| Quantity | 60 No |
| Type | Special Supplements |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Gluten Free, Sugar Free |
| Composition | Creatine monohydrate 5g |
| Ayurvedic | No |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 5 g |


Reviews
There are no reviews yet.