Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Vitamin Supplement |
| Brand | Magnus Nutrition |
| Model Name | Zen ISO Whey 93 |
| Model Number | Zen ISO Whey 93 |
| Quantity | 1000 g |
| Type | Special Supplements |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Gluten Free, Sugar Free |
| Composition | Calories 130 kcal, Fat 0g, Carbohydrate 2g, Protein 29g |
| Number of Scoops per Container | 30 |
| Ayurvedic | No |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 33 g |


Reviews
There are no reviews yet.