Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 0S75LSVQS0HB |
| Size | XL |
| Brand Color | Orange |
| Color | Orange |
| Pet Type | Cat |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 106.68 cm |
| Height | 127 cm |
| Depth | 12.7 cm |


Reviews
There are no reviews yet.