Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 1Z74W6OHT7DO |
| Size | S |
| Brand Color | Purple |
| Color | Purple |
| Pet Type | Cat |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 43.18 cm |
| Height | 43.18 cm |
| Depth | 38.1 cm |


Reviews
There are no reviews yet.