Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 2PHC0ZHATUH3 |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Cat |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 45.72 cm |
| Height | 45.72 cm |
| Depth | 40.64 cm |


Reviews
There are no reviews yet.