Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 351KQDYHW040 |
| Size | L |
| Brand Color | Black |
| Color | Black |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 91.44 cm |
| Height | 111.76 cm |
| Depth | 12.7 cm |


Reviews
There are no reviews yet.