Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Majestic Pet |
| Model Number | 3TF3FC5NZ5T3 |
| Size | S |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Polyester Faux Suede |
| Washable | Yes |
| Width | 55.88 cm |
| Height | 63.5 cm |
| Depth | 12.7 cm |


Reviews
There are no reviews yet.