Description
1 Main Non-Stick quadra 4 cut Sandwich Gas Toaster
1 Main Non-Stick quadra 4 cut Sandwich Gas Toaster
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Marwall |
| Model ID | Non-Stick Quadra 4 Cut Sandwich Gas Toaster |
| Slice Capacity | 1 |
| Cooking Plate | Non Stick |
| Functions | Griddling |
| Color | Black |
| Lid Lock | Yes |
| Other Body Features | Long Bakelite Handle |
| Removable Drip Tray | No |
| Power Consumption | 0 W |
| Net Weight | 0.49 kg |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Covered in Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.