Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Mikha |
| Model Number | VADA MAKER |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 9 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 5.5 cm |
| Weight | 0.35 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Mikha |
| Model Number | VADA MAKER |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 9 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 5.5 cm |
| Weight | 0.35 g |
Reviews
There are no reviews yet.