Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MILCENT |
| Model Number | GOLDEN BALL |
| Type | Automatic |
| Grinding Capacity | 5 kg/hr |
| Motor Power | 1 hp |
| Motor Speed | 2780 RPM |
| Power Consumption | 210 W |
| Power Requirement | AC |
| Model Name | GOLDEN BALL |
| Width | 36 cm |
| Height | 80 cm |
| Depth | 50 cm |
| Weight | 20 kg |
| Service Type | DOOR SERVICE |


Reviews
There are no reviews yet.