Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Mini rice mill jali |
| Model Number | 6N100 |
| Type | Automatic |
| Grinding Capacity | 300 kg/hr |
| Motor Power | 3 hp |
| Motor Speed | 2800 RPM |
| Power Consumption | 750 W |
| Power Requirement | 0.75 |
| Width | 5 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 2 cm |
| Weight | 0.5 kg |


Reviews
There are no reviews yet.