Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | mitsu |
| Model Number | MT-medu vada maker-1 |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 300 g |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |


Reviews
There are no reviews yet.