Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Mo-Nutri |
| Model Name | Moringa Powder |
| Model Number | MOPO100BT |
| Quantity | 105 g |
| Type | Multi Vitamin |
| Form | Powder |
| Food Preference | Vegetarian |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Mo-Nutri |
| Model Name | Moringa Powder |
| Model Number | MOPO100BT |
| Quantity | 105 g |
| Type | Multi Vitamin |
| Form | Powder |
| Food Preference | Vegetarian |
Reviews
There are no reviews yet.