Description
NA
NA
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| In The Box | Handset, SIM Tray Ejector, Adapter, Phone Case, USB Cable |
| Model Number | CPH2423 |
| Model Name | 10R 5G |
| Color | Sierra Black |
| Browse Type | Smartphones |
| SIM Type | Dual Sim |
| Hybrid Sim Slot | No |
| Touchscreen | Yes |
| OTG Compatible | Yes |
| Display Size | 17.02 cm (6.7 inch) |
| Resolution | 2400 x 1080 Pixel |
| Operating System | Android 11 |
| Processor Core | Octa Core |
| Primary Clock Speed | 2.2 GHz |
| Internal Storage | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Memory Card Slot Type | Dedicated Slot |
| Primary Camera | 50MP Rear Camera |
| Dual Camera Lens | Primary Camera |
| Network Type | 5G |
| Supported Networks | 5G |
| Battery Capacity | 4500 mAh |
| Warranty Summary | 1 Year Manufacturer Warranty for Handset and 6 Months Warranty for In the Box Accessories |
Reviews
There are no reviews yet.