Description
Mini Oreo cream-filled sandwich biscuits,It is vanilla in flavour and it comes in a pack of 2.
Mini Oreo cream-filled sandwich biscuits,It is vanilla in flavour and it comes in a pack of 2.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 2 |
| Brand | Oreo |
| Model Name | Mini Cream-Filled Vanilla Sandwich Biscuits Imported (67g) – Pack of 2 |
| Quantity | 134 g |
| Type | Cream Sandwich |
| Base Flavors | Vanilla |
| Organic | No |
| Ingredients | Vanilla |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Maximum Shelf Life | 10 Months |
Reviews
There are no reviews yet.