Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 3 |
| Brand | Osaki |
| Model Number | Osaki |
| Pet Type | Fish |
| Quantity | 200 g |
| Model Name | osaki |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Adult |
| Flavor | NA |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 3 |
| Brand | Osaki |
| Model Number | Osaki |
| Pet Type | Fish |
| Quantity | 200 g |
| Model Name | osaki |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Adult |
| Flavor | NA |
Reviews
There are no reviews yet.