Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | OZiva |
| Model Name | Nutritional Meal Shake, Women – 5 Day Starter Kit |
| Model Number | 122150 |
| Quantity | 150 g |
| Type | Meal Replacements |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Gluten Free, Non-GMO, No Soy, No Trans Fat, No Artificial Color |
| Composition | Protein 60g, Dietary Fiber 10g, Ayurvedic Herbs 9g |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Food Preference | Vegetarian |


Reviews
There are no reviews yet.