Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 4 |
| Sales Package | 4 PC Fridge Bucket |
| Brand | Padchaaya |
| Model Number | Multipurpose Fridge Sliding Drawer Shelf Refrigerator Organizer Rack Tray |
| Material | Plastic |
| Compatible With | Fridge self |
| Width | 10 cm |
| Length | 12 cm |
| Weight | 200 g |


Reviews
There are no reviews yet.