Description
Panasonic Cooking Pan, for Lid Cookers Only – SR-WA18 Series Only
Panasonic Cooking Pan, for Lid Cookers Only – SR-WA18 Series Only
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | cooking pan 1.8 |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Silver |
| Capacity | 1.8 L |
| Sales Package | 1 |
| Width | 26 cm |
| Height | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Warranty Summary | 0 |
| Warranty Service Type | no warranty |
| Covered in Warranty | no |
| Not Covered in Warranty | yes |
| Domestic Warranty | 0 Year |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.