Description
Panasonic F-VDM35ASD Air Purifier
Panasonic F-VDM35ASD Air Purifier
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Panasonic |
| Model Name | F-VDM35ASD |
| Type | Room |
| Filter Type | Humidifier |
| Color | Silver |
| Shade | SILVER |
| Coverage Area | 283 sq ft |
| Air Flow Level | 3.6 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 39 W |
| Width | 20 cm |
| Height | 56 cm |
| Depth | 36 cm |
| Weight | 6 kg |
Reviews
There are no reviews yet.