Description
Rice cooker is used to make rice
Rice cooker is used to make rice
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-WA 18 (Z9) |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Red |
| Capacity | 1.8 L |
| Sales Package | electric cooker |
| Width | 27 cm |
| Height | 23 cm |
| Depth | 26 cm |
| Warranty Summary | 15 days |
| Warranty Service Type | Service available in Panasonic service centres |
| Covered in Warranty | manufacture disputes |
| Not Covered in Warranty | Warranty not covered for any breakages |
| Domestic Warranty | 1 Month |
| International Warranty | 1 Month |
Reviews
There are no reviews yet.