Description
Panasonic SR-WA18 E 4.4-Litre Automatic Rice Cooker (White)
Panasonic SR-WA18 E 4.4-Litre Automatic Rice Cooker (White)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Model Number | SR-WA18(E) |
| Type | Rice Cooker |
| Color | White |
| Capacity | 4.4 L |
| Lid Material | Stainless Steel |
| Sales Package | 1x Cooker |
| Width | 27 cm |
| Height | 24 cm |
| Depth | 28 cm |
| Warranty Summary | 2 Years Panasonic Warranty |
| Warranty Service Type | Off-site |
| Covered in Warranty | Body & Aluminium Pan |
| Not Covered in Warranty | PHYSICAL DAMAGE DOESN'T COVER WARRANTY |
| Domestic Warranty | 2 Year |
| International Warranty | 0 Year |
Reviews
There are no reviews yet.