Description
SR-WA22H(YT) Rice Cooker. Comes with Extra Cooking Pan & 2-Dish Separator Pan
SR-WA22H(YT) Rice Cooker. Comes with Extra Cooking Pan & 2-Dish Separator Pan
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SR-WA22H (YT) 750-Watt with Extra Cooking Pan & 2-Dish Separator Pan |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Blue |
| Capacity | 5.4 L |
| Sales Package | 1 Unit: Rice Cooker |
| Width | 25 cm |
| Height | 35 cm |
| Depth | 27 cm |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty |
| Warranty Service Type | On-Site Service by Panasonic |
| Covered in Warranty | Manufacturing Defects |
| Not Covered in Warranty | Damage Due to Mis-Use/Mis-handling |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.