Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PAPER WINGS |
| Model Number | VM_1 |
| Material | Plastic |
| Width | 8 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.3 kg |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PAPER WINGS |
| Model Number | VM_1 |
| Material | Plastic |
| Width | 8 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.