Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Parakh |
| Model Name | Super King Daily |
| Rice Type | Plain Rice |
| Quantity | 5 kg |
| Texture | NA |
| Color | White |
| Maximum Shelf Life | 24 Months |
| Container Type | Bag |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Parakh |
| Model Name | Super King Daily |
| Rice Type | Plain Rice |
| Quantity | 5 kg |
| Texture | NA |
| Color | White |
| Maximum Shelf Life | 24 Months |
| Container Type | Bag |
Reviews
There are no reviews yet.