Description
it is a strong and durable and long lasting lesh with red colour
it is a strong and durable and long lasting lesh with red colour
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Pawzone |
| Model Number | Pawzone Heavy Red Dog Rope Leash for Big Dogs(Brass hook) |
| Brand Color | Red |
| Type | Cord |
| Color | Red |
| Pet Type | Dog |
| Material | Nylon |
| Multiple Leash | No |
| Retractable | Yes |
| Length | 162 cm |
| Weight | 500 g |
Reviews
There are no reviews yet.