Description
IMPROVE STAMIN AND STRENGTH . WEIGHT GAIN MANAGEMENT . HIGH DOSE PROTEIN . DELICIOUS TASTE .HIGH QUALITY PROTEIN AND SUFFICIENT CALORIES WORK TOGETHER TO PROMOTE MUSCLE RECOVERY.
IMPROVE STAMIN AND STRENGTH . WEIGHT GAIN MANAGEMENT . HIGH DOSE PROTEIN . DELICIOUS TASTE .HIGH QUALITY PROTEIN AND SUFFICIENT CALORIES WORK TOGETHER TO PROMOTE MUSCLE RECOVERY.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PERFECT HEALTH NUTRITION |
| Model Number | 985602 |
| Quantity | 3 kg |
| Flavor | CHOCOLATE |
| Protein Type | Weight Gainers |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | No Cholesterol |
| Composition | PROTEIN , IRON |
| Number of Scoops per Container | 1 |
| Ayurvedic | No |
| Shelf Life | 18 Months |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 40 g |
| Model Name | PERFECT HARDCORE GAINER |
Reviews
There are no reviews yet.