Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | pet centre |
| Model Number | 10121 |
| Pet Type | Bird |
| Quantity | 1 kg |
| Model Name | 10121 |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | All Life Stage |
| Flavor | NA |
| Maximum Shelf Life | 1 Years |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | pet centre |
| Model Number | 10121 |
| Pet Type | Bird |
| Quantity | 1 kg |
| Model Name | 10121 |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | All Life Stage |
| Flavor | NA |
| Maximum Shelf Life | 1 Years |
Reviews
There are no reviews yet.