Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 2L8NKPBEV2LC |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Cave |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 11 cm |
| Height | 4 cm |
| Depth | 20 cm |


Reviews
There are no reviews yet.