Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 3AE5C7A7RTVK |
| Size | M |
| Brand Color | Green |
| Color | Green |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 16.5 cm |
| Height | 6 cm |
| Depth | 6.5 cm |


Reviews
There are no reviews yet.