Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 3EM0MDR7IQ5Z |
| Size | L |
| Brand Color | Blue |
| Color | Blue |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Faux fur |
| Washable | Yes |
| Width | 16 cm |
| Height | 22 cm |
| Depth | 11.25 cm |


Reviews
There are no reviews yet.