Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 6I0R7J5H6YG8 |
| Size | XL |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 16.5 cm |
| Height | 7 cm |
| Depth | 25.25 cm |


Reviews
There are no reviews yet.