Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Pets First |
| Model Number | 23JA4BH64I51 |
| Size | M |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 20 cm |
| Height | 5 cm |
| Depth | 29 cm |


Reviews
There are no reviews yet.