Description
good product
good product
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | hand blender |
| Model | HR 1350 |
| Body Material | plastic |
| Blade Material | plastic |
| Lock System | yes |
| Blending | Yes |
| Chopping | No |
| Pureeing | Yes |
| Stirring | Yes |
| Safety Features | inter lock |
| Cord Length | 2 m |
| Weight | 0.999 kg |
| Warranty Summary | 2 years |
| Domestic Warranty | 2 |
| International Warranty | 24 Months |
Reviews
There are no reviews yet.