Description
Best quality induction cook top in black.
Best quality induction cook top in black.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Pigeon |
| model_name | RAPID CUTE |
| Model | RAPID |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 1800 W |
| Weight | 1 kg |
| Service Type | Customer needs to contact the authorized service center |
| Warranty Summary | 1 YEAR |
| Covered In Warranty | COIL,TUCH PANNEL |
| Not Covered In Warranty | DAMAGE |
Reviews
There are no reviews yet.