Description
3 JarsHeavy duty motorsAesthetically designedShock proof ABS material bodyUnbreakable poly carbonate domeAutomatic overload cut off3 speed control
3 JarsHeavy duty motorsAesthetically designedShock proof ABS material bodyUnbreakable poly carbonate domeAutomatic overload cut off3 speed control
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | i mixer 3 jar |
| Warranty Summary | 2 year manufecterar warrenty |
| Warranty Service Type | on side |
| Covered in Warranty | manufectering defact |
| Not Covered in Warranty | any damage |
| Depth | 20 cm |
| Height | 22 cm |
| Width | 40 cm |
| Weight | 2.5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.