Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 6 |
| Brand | Pillsbury |
| Model Name | Cookie Man 2 in 1 Cookie Cake ( Pack of 6 ) |
| Quantity | 60 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Chocolate Chip |
| Organic | No |
| Ingredients | Chocolate |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |


Reviews
There are no reviews yet.