Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PoochMate |
| Model Number | SailorsRedStarMat-M |
| Size | M |
| Brand Color | Red |
| Color | Red |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Canvas |
| Washable | Yes |
| Width | 88.9 cm |
| Height | 2 cm |
| Depth | 53.4 cm |


Reviews
There are no reviews yet.