Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Name | PWLB.1003 |
| External Width | 41 cm |
| External Height | 31 cm |
| External Depth | 12 inch |
| Closure | Zipper |
| Character | OFFICE BAG |
| Leather Type | Top Grain |
| Warranty Summary | AGAINST ANY MANUFACTURING DEFECT |
| Domestic Warranty | 3 Months |


Reviews
There are no reviews yet.