Description
5 in 1# bad odor neutralizer#aroma boosters#long lasting#instant action#rich french fragrance
5 in 1# bad odor neutralizer#aroma boosters#long lasting#instant action#rich french fragrance
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | POUR HOME |
| Model Name | vanesa |
| Type | Room |
| Filter Type | Deodorization Filter |
| Color | Purple, Green |
| Shade | green |
| Coverage Area | 1 sq ft |
| Air Flow Level | 1 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 1 W |
| Width | 6 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.