Description
5 in 1bad odor neutralizerLONG LASTINGaroma boostersrich french fragranceinstant action
5 in 1bad odor neutralizerLONG LASTINGaroma boostersrich french fragranceinstant action
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | POUR HOME |
| Model Name | vanesa |
| Type | Room |
| Filter Type | Deodorization Filter |
| Color | Red |
| Shade | red |
| Coverage Area | 1 sq ft |
| Air Flow Level | 1 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 1 W |
| Width | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.