Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | POWERJET |
| Model Name | ADH |
| Capacity | 6 L |
| Color | White |
| Type | Gas |
| Mount Type | Horizontal |
| Power Consumption | 9 W |
| Width | 115 cm |
| Height | 17 cm |
| Depth | 100 cm |
| Weight | 6 kg |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty from the date of purchase |
| Covered in Warranty | Warranty of the product is limited to manufacturing defects only. |
| Not Covered in Warranty | Physical Damaged |
| Warranty Service Type | Customer Need To Bring Nearest Service Station |


Reviews
There are no reviews yet.