Description
the front side of the geyser is made up of Glass with beautiful Rose design
the front side of the geyser is made up of Glass with beautiful Rose design
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Powerjet |
| Model Name | MRF |
| Capacity | 6 L |
| Color | White |
| Type | Gas |
| Mount Type | Vertical |
| Power Consumption | 0 W |
| Width | 11.5 cm |
| Height | 19.5 cm |
| Depth | 32.5 cm |
| Weight | 5 kg |
| Warranty Summary | 1 Year Company Domestic Warranty |
| Covered in Warranty | TOTAL ON PRODUCT |
| Not Covered in Warranty | Physical Damage |
| Warranty Service Type | Onsite Service |
Reviews
There are no reviews yet.