Description
BI POLAR ION AIR DISINFECTOR
BI POLAR ION AIR DISINFECTOR
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PRAAN |
| Model Name | HVAC 1000 |
| Type | Room |
| Filter Type | Ionizer |
| Color | Black |
| Shade | BLACK |
| Coverage Area | 150 sq ft |
| Air Flow Level | 100 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 2 W |
| Width | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 0.5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.