Description
2000 W
2000 W
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Induction Cooktop |
| Brand | Premier |
| model_name | A 8 |
| Model | A8 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Body Material | Brass, Metal |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | .450 kg |
| Service Type | No |
| Warranty Summary | No warranty |
| Covered In Warranty | No |
| Not Covered In Warranty | No |
Reviews
There are no reviews yet.