Description
NA
NA
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 INDUCTION |
| Brand | Prestige |
| model_name | 15.0 |
| Model | 1900 watt by high quality |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1900 W |
| Weight | 1.5 kg |
| Service Type | HOME SERVICE |
| Warranty Summary | 1 year |
| Covered In Warranty | MANUFACTURER DEFECTS |
| Not Covered In Warranty | PHYSICAL DAMAGE |
Reviews
There are no reviews yet.