Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Prestige |
| Non Stick | Yes |
| Color | Black, Silver |
| Power Requirement | 900 watts |
| Power Consumption | 1 |
| Width | 22 cm |
| Height | 26 cm |
| Weight | 22 kg |
| Plate Diameter | 8 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Prestige |
| Non Stick | Yes |
| Color | Black, Silver |
| Power Requirement | 900 watts |
| Power Consumption | 1 |
| Width | 22 cm |
| Height | 26 cm |
| Weight | 22 kg |
| Plate Diameter | 8 cm |
Reviews
There are no reviews yet.