Description
NA
NA
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Induction Stove |
| Brand | Prestige |
| model_name | Induction Cooktop |
| Model | PIC 20 1200-Watt |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Blue, Black |
| Body Material | Crystal Glass Plate |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | NA |
| Power Consumption | 1200 W |
| Weight | 1.9 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.