Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ALPHABET |
| Model Number | Kulfi Maker Mould, Candy Mould |
| Type | Manual |
| Capacity | 500 ml |
| Color | Multicolor |
| Preparation Time | 60 |
| Material | PVC |
| Used For | Ice Crusher |
| Width | 5 cm |
| Height | 13 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 100 g |
| Power Requirement | na |
| Power Consumption | 0 W |


Reviews
There are no reviews yet.